iPhone 5s benzeri yeni iPhone geliyor.

Yeni yayınlanan rapor 4 inç'lik modeli bir kere daha onayladı.
iPhone 5s benzeri yeni iPhone geliyor.

Apple'ın 4 inç'lik iPhone modeli geliştirdiği farklı kaynaklar ve analistler tarafından dile getirildi. Sicili sağlam olan Japon blog sitesi Mac Otakara, bu model hakkında taze bir rapor yayınladı.Sitenin makalesine göre 4 inç'lik yeni iPhone, iPhone 5s temelli ve 6. nesil iPod touch'ın özelliklerine sahip. Cihazda A8 sistemçipi, 802.11ac Wi-Fi, Bluetooth 4.1, ƒ/2.2 diyafram değerine sahip HD FaceTime kamerası bulunacak.

Mac Otakara'nın güvenilir kaynaklardan öğrendiğine göre 4 inç'lik iPhone "iPhone 5s Mark II" adıyla üretim bandına girecek.Telefonun herhangi bir zamanda sevk edileceği raporda not edilmiş. KGI Securities analisti ve IHS Technology Araştırma Yöneticisi Kevin Wang ise 4 inç'lik modelin 2016'nın ilk yarısında çıkacağını ileri sürmüştü.

Tüm bu gelişmelerle birlikte 4 inç'lik iPhone'un iPhone 7 ve 7 Plus'la birlikte tanıtılacağına dair farklı iddialar da var. Çinli tedarik zinciri kaynaklarına dayandırılan spekülasyonlarda, Apple'ın üç yeni iPhone modelini geleneksel olarak eylül ayında tanıtılacağı belirtiliyor. Yeni gelişmeler oldukça sizlere bildirmeye devam edeceğiz.

Ek Resimler

Bu içerik 21.08.2017 tarihinde yayınlandı ve toplam 1572 kez okundu.

Yorumlar (0)

Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmadı !! İlk yorum yapan siz olun.
YENİ YORUM YAP

Yorum Yap

İşlemin sonucunu giriniz.

Benzer İçerikler