Yayınlanan Yeni Video, iPhone 6s'in Kalınlığıyla İlgili Her Şeyi Ortaya Çıkardı

Alman merkezli iPhone-Ticker.de sitesinin yayınladığı video ile iPhone 6s'in kalınlığıyla ilgili bilgiler açığa çıkmış oldu.

Yayınlanan Yeni Video, iPhone 6s'in Kalınlığıyla İlgili Her Şeyi Ortaya Çıkardı

Yeni iPhone’lar 9 Eylül’de tanıtılıp 11 Eylül’den itibaren de ön sipariş olarak saıtşa sunulacak. 18 Eylül’den itibaren de online ve perakende mağazalardan satın alınabilecek. 9 Eylül tarihine kadar yeni iPhone’larla ilgili muhtemelen tüm bilgilere ulaşmış olacağımız için lansmanın pek bir heyecanı olmayacak gibi. Çünkü son yayınlanan iPhone 6s, cihazların genel olarak tasarımlarının nasıl olacağını net bir şekilde görmemizi sağlıyor.

Almanya merkezli olan iPhone-Ticker.de sitesinde yer verilen videoda yeni iPhone’ların kalınlığıyla ilgili net bilgilere ulaşmış olduk. iPhone 6’ya göre iPhone 6s’in biraz daha kalın olacağı iddia ediliyor. Bunun için gösterilen kaynak ise Çin’de üretilen korumalı iPhone 6s kılıflarının geçtiğimiz sene üretilen kılıflara göre 0.2 mm daha kalın olması.

Yayınlanan Yeni Video, iPhone 6s'in Kalınlığıyla İlgili Her Şeyi Ortaya Çıkardı

Yeni iPhone’ların iPhone 6 ve 6 Plus’a göre biraz daha kalın olması, Force Touch özelliğinin gelecek olma ihtimalini de oldukça güçlendiriyor. Fakat bu kalınlık, iPhone kullanıcılarının kameranın çıkıntılı olmasıyla ilgili sıkıntılarını sonlandırmıyor. Son gelen haberler, kamera çıkıntısının iPhone 6s’te de olacağı yönünde.

Ek Resimler

Bu içerik 17.08.2017 tarihinde yayınlandı ve toplam 1393 kez okundu.

Yorumlar (0)

Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmadı !! İlk yorum yapan siz olun.
YENİ YORUM YAP

Yorum Yap

İşlemin sonucunu giriniz.

Benzer İçerikler