VRS Design Yeni iPhone 7 Plus Kılıf

VRS Design Yeni iPhone 7 Plus Kılıf - KORU VE KİŞİSELLEŞTİR: VRS DESIGN’IN YENİ IPHONE 7 PLUS KILIF LİSTESİ PİYASAYA ÇIKTI

iPhone 7 Plus gibi geniş ve maliyetli bir cihaz için, cihazı olabilecek herhangi bir hasardan korumak gerekir. SquareTrade’in 2012 yılındaki bir çalışmasına göre, Apple’ın 2007 yılında ilk iPhone’u tanıttığından bu yana Amerika’da hasarların maliyeti olarak yaklaşık olarak $5.9 milyar değerinde. VRS Design’ın bu yeni iPhone 7 Plus kılıf listesi, kullanıcılara cihazlarını korumaları ve kişiselleştirmeye başlamaları için çok erken olmadığını gösteriyor.

VRS Design’ın iPhone 7 Plus kılıf listesi piyasadaki herkesi memnun etmek için her şeye sahip. Özgün mekanizmalar ve modern stil ile birlikte, kılıflar bütün kullanıcıların ihtiyaçlarına göre tasarlanırken, orijinal güzelliğin üzerinde durarak bütün liste vitrine çıkarılıyor. Tam listeyi görmek için vrsdesign.com adresini ziyaret edin.

Hafif Koleksiyon

Minimalistik kılıflar, cihaza ekstra hacim eklemeden orijinal görünümü sürdürür.

Dahil olan modeller: Simpli Fit, Simli Lite, Crystal Mixx serileri.

Sağlam Koleksiyon

Military Grade Drop onaylı kılıf modelleri cihazı sert düşüşlere karşı korur.

Dahil olan modeller: Duo Guard, Crystal Bumper, High Pro Shield serileri.

VRS Design Yeni iPhone 7 Plus Kılıf

Cüzdan Koleksiyonu

Para ve kart bölmeleri, hızlı ve kolay erişebilirlik için önemli eşyalarınızı korur.

Dahil olan modeller: Damda Glide, Layered Dandy, Native Diary, Genuine Leather Diary,         Genuine Croco Diary serileri.

VRS Design Yeni iPhone 7 Plus Kılıf

VRS Design Hakkında

Resmi olarak 2004 yılında Güney Kore’de kurulan VRS Design, 2014 yılında Kuzey Amerika piyasasına giriş yaptı. O zamandan beri, Brea California’da yer alan küresel işlem merkezi Kanada online ve perakende satış kanallarına girdi. Yıllık gelirin $50 milyon USD değerine varması ile birlikte, VRS Design boyutunu ve popülaritesini artırdı. Amerika’da ve yurtdışında hem iOS hemde Android uyumlu ürünler satan küresel bir oluşum olarak genişledi. VRS Design kendisini stilin sınırlarını zorlayan eşsiz ürünler tasarlamaya adadı.

Amiral gemi ürünleri, Layered Dandy, Damda, High Pro Shield ve Crystal Bumper serilerini içerir. Daha fazla bilgi için, vrsdesign.com adresini ziyaret edin.

 Not

VRS Design, Verus ve tüm ilgili logolar ve semboller Birleşik Devletler’de kayıtlı Verus USA, LLC’nin ticari markasıdır. Diğer tüm markalar, şahsi sahiplerinin malıdır.

Ek Resimler

Bu içerik 23.08.2017 tarihinde yayınlandı ve toplam 3001 kez okundu.

Yorumlar (0)

Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmadı !! İlk yorum yapan siz olun.
YENİ YORUM YAP

Yorum Yap

İşlemin sonucunu giriniz.

Benzer İçerikler