VRS Design iPhone 7 Kılıf Çıkıyor

VRS Design iPhone 7 Kılıf Çıkıyor - BREA, California, 22 Ağustos, 2016 – Apple iPhone kullanıcılarının %50’sinin, yeni iPhone 7 çıktıktan sonra telefonlarını değiştireceği öngörülüyor.
Mobil aksesuarları şirketi VRS Design iPhone 7 kılıf listesini yayınladı, iPhone’unu kişiselleştirmek ve korumak isteyen müşterilere her şeyi sağlıyor.

VRS Design iPhone 7 kılıf listesi tamı tamına 12 model içeriyor ve yenilikçi kılıf tasarımı seçeneklerine yeni bir giriş yapmanızı sağlıyor. veruscase.com.tr adresinden şimdi iPhone 7 kılıf listesini ön sipariş edebilirsiniz.

Özelleştirilmiş Koleksiyon

Feature Collection kullanıcı deneyimini artıran, yarı otomatik kart boşluğuna ve hatta selfie çubuğuna sahip özelleştirilmiş kılıf modellerini sunar.
En yeni buluşlar için, Damda Glide veya Cue Stick serilerini edinin.

Hafif Koleksiyon

Lightweight Collection, cihaza ekstra hacim eklemeden cihazınızın orijinal görünümünü korur.
Minimalist severler için, Simpli Fit, Simpli Lite veya Crystal Mixx serilerine göz atın.

Koruyucu Koleksiyon

Protective Collection güçlendirilmiş materyaller ile zorlu şartlara dayanıklı kılıflar içerir.
Cihazınızı her an düşürmeye meyilli misiniz? Öyleyse Duo Guard, Crystal Bumper veya High Pro Shield serilerine bir göz atın.

Deri Cüzdan Koleksiyonu

Leather Wallet Collection, kullanıcılara hakiki veya sentetik deri materyal ile birlikte para veya kart yerleştirebileceğiniz boşluklar sunar.
Az eşyayla mı seyahat etmek istiyorsunuz? Layered Dandy, Native Diary, Genuine Leather Diary veya Genuine Croco Diary serilerini deneyin.

VRS Design iPhone 7 Kılıf Çıkıyor

VRS Design Hakkında

Resmi olarak 2004 yılında Güney Kore’de kurulan VRS Design, 2014 yılında Kuzey Amerika piyasasına giriş yaptı. O zamandan beri, Brea California’da yer alan küresel işlem merkezi Kanada online ve perakende satış kanallarına girdi. Yıllık gelirin $50 milyon USD değerine varması ile birlikte, VRS Design boyutunu ve popülaritesini artırdı. Amerika’da ve yurtdışında hem iOS hemde Android uyumlu ürünler satan küresel bir oluşum olarak genişledi. VRS Design kendisini stilin sınırlarını zorlayan eşsiz ürünler tasarlamaya adadı.

Amiral gemi ürünleri, Layered Dandy, Damda, High Pro Shield ve Crystal Bumper serilerini içerir. Daha fazla bilgi için, vrsdesign.com adresini ziyaret edin.

Not
VRS Design, Verus ve tüm ilgili logolar ve semboller Birleşik Devletler’de kayıtlı Verus USA, LLC’nin ticari markasıdır. Diğer tüm markalar, şahsi sahiplerinin malıdır.

Ek Resimler

Bu içerik 23.08.2017 tarihinde yayınlandı ve toplam 2451 kez okundu.

Yorumlar (0)

Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmadı !! İlk yorum yapan siz olun.
YENİ YORUM YAP

Yorum Yap

İşlemin sonucunu giriniz.

Benzer İçerikler