VRS Design Damda Glide iPhone 7 Kılıf

VRS Design Damda Glide iPhone 7 Kılıf - BREA, California, 29 Ağustos, 2016 – iPhone 7 ve iPhone 7 Plus için Damda Glide serisini bu kadar özel yapan nedir?

Yenilikçi kılıf üreticisi VRS Design, iPhone 7 kılıf ve iPhone 7 Plus kılıf listeleri için yarı otomatik mekanizmaya sahip ilk mobil kılıf olarak Damda Glide serisini tanıtıyor.

VRS Design Damda Glide iPhone 7 Kılıf

Patent başvurusu yapılmış yarı otomatik sürgülü kapağa sahip Damda Glide serisi, iki karta kadar destekleyebilen kompakt bölmeleri ile birlikte mükemmel bir dijital cüzdandır. Kılıf, kartları saklarken aynı anda dijital ödeme işlevselliği sunar. Yaylı menteşe mekanizması bastığınız anda geri tepki verir, kullanıcıların zorlanmadan kartlarına ulaşmasına olanak tanır. Damda Glide serisi, iPhone 7 ve iPhone 7 Plus kullanıcılarına darbelere dayanıklı materyaller ile cihazı korurken diğer yandan da az eşya ile seyahat etme şansını verir.

 Ürün Detayları

Doğrudan Korece’den türetilmiş Damda kelimesi “Depolamak” anlamına gelir. Bu tanım bu serideki kart depolama sistemine vurgu yapar. Damda Serisi Damda, Damda Slide, Damda Clip ve Damda Glide modellerinden oluşur.

VRS Design Damda Glide iPhone 7 Kılıf

Damda Glide Serisi iPhone 7 ve iPhone 7 Plus cihazları için $39.99 perakende satış fiyatına sahiptir ve 7 farklı renkte mevcuttur: Steel Silver; Satin Silver; Shine Gold; Rose Gold; Indie Yellow; Apple Red; Signal Purple.

Bütün olarak iPhone 7 ve iPhone 7 Plus kılıf listesini görmek için veruscase.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

 VRS Design Hakkında

Resmi olarak 2004 yılında Güney Kore’de kurulan VRS Design, 2014 yılında Kuzey Amerika piyasasına giriş yaptı. O zamandan beri, Brea California’da yer alan küresel işlem merkezi Kanada online ve perakende satış kanallarına girdi. Yıllık gelirin $50 milyon USD değerine varması ile birlikte, VRS Design boyutunu ve popülaritesini artırdı. Amerika’da ve yurtdışında hem iOS hemde Android uyumlu ürünler satan küresel bir oluşum olarak genişledi. VRS Design kendisini stilin sınırlarını zorlayan eşsiz ürünler tasarlamaya adadı.

Amiral gemi ürünleri, Layered Dandy, Damda, High Pro Shield ve Crystal Bumper serilerini içerir. Daha fazla bilgi için, vrsdesign.com adresini ziyaret edin.

Not

VRS Design, Verus ve tüm ilgili logolar ve semboller Birleşik Devletler’de kayıtlı Verus USA, LLC’nin ticari markasıdır. Diğer tüm markalar, şahsi sahiplerinin malıdır.

Ek Resimler

Bu içerik 23.08.2017 tarihinde yayınlandı ve toplam 3037 kez okundu.

Yorumlar (0)

Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmadı !! İlk yorum yapan siz olun.
YENİ YORUM YAP

Yorum Yap

İşlemin sonucunu giriniz.

Benzer İçerikler