VERUS MARKA İSMİNİ VRS DESIGN OLARAK DEĞİŞTİRİYOR

BREA, California—Şubat 17, 2016 Orta-yüksek teknolojiye sahip Apple® ve Android™ telefonları için ürettiği kılıf ve kapaklarla tanınan Verus®, ürün yelpazesini genişletmesi ve şirket felsefesini değiştirmesi ile birlikte 2016 mali yılında yeniden markalaşacağını duyuruyor.

Verus markası ve bütün bileşenleri -üretiminin devam etmeyeceği eski ürünler hariç- VRS Design™ ismini ve logosunu hemen benimseyecek. Stoklardaki Verus olarak markalandırılmış ürünler tükenene kadar satılmaya devam edilecek.

Özellikle mobil aksesuar piyasasında müşteri taleplerinin hızla değişmesine karşı bir hamle olarak, tüm gelecek ürün tanıtımlarının odak noktası tasarım ve moda etrafında gelişti. Diğer çalışmalar da 20li-30lu yaşlarda olan profesyonellerin, hedef kitleye hakim olması amacıyla yapıldı: markanın yeni tasarım dili ile daha derin etkiler yaratmanın yanı sıra, daha geniş cihaz seçenekleri sunulan bir ortamda, VRS Design tablet ve telefon kılıflarını kapsayan ürün portföyünü çeşitlendiriyor.
VERUS MARKA İSMİNİ VRS DESIGN OLARAK DEĞİŞTİRİYOR

Verus Hakkında

‘’Gerçek’’ kelimesinin Latince karşılığını kullanan Verus, bir üçüncü parti Apple aksesuar üreticisi olarak Güney Kore’de kuruldu. Şirket ilk olarak Brea, California’daki Kuzey Amerika şubesini küresel işlem merkezi olarak 2014 yılında açtı ve Kanadalı online ve perakende kanallarına giriş yaptı. Verus ürünleri, dünya çapında 40’tan fazla ülkede mevcuttur ve markanın yıllık geliri 50 milyon USD’dan fazladır.

Amiral gemi ürünlerimiz; Popüler Damda serisini, Hem Telefon Kılıfı Hem de Cüzdan Olan Layered Dandy’yi, Fırçalanmış Metal Tasarımlı Kılıf High Pro Shield’i İçerir.

Ek bilgiler için VRS Design Türkiye adresini ziyaret edin.

Not

VRS Design, Verus ve tüm ilgili logolar ve semboller Birleşik Devletler’de kayıtlı Verus USA, LLC’nin ticari markasıdır. Diğer tüm markalar, şahsi sahiplerinin malıdır. 

Ek Resimler

Bu içerik 23.08.2017 tarihinde yayınlandı ve toplam 2795 kez okundu.

Yorumlar (0)

Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmadı !! İlk yorum yapan siz olun.
YENİ YORUM YAP

Yorum Yap

İşlemin sonucunu giriniz.

Benzer İçerikler