Üstün Koruması İle Buff Ekran Koruyucular

Teknolojinin gelişmesi ile oldukça büyük ekranlara sahip ve ince tasarımlı mobil cihazlar hayatımıza girmiştir.

Fakat bu cihazların bir çok özelliğinin olmasına karşın hassas dokunmatik yapıları onları kırılgan bir cihaza dönüştürmeye de yetmiştir. Bu sebepten dolayı teknolojide ki gelişme ile birlikte farklı sektörler de oluşmaya başlamıştır.

Bu sektörlerden bir tanesi de son zamanlarda atılım yapan Mobil Cihazları koruyan parçalar üreten bir teknoloji sektörü. Bu sektörde bu kırılgan ve nazik yapılı cihazlar için kılıf ve ekran koruyucular üretilmekte ve kullanıcıların kullanımına sunulmuşlardır.

Mobil cihazların dokunmatik ekranları darbelere ve çizilmelere karşı gerektiği kadar dayanıklı olmadığından dolayı alternatif cam korumaları gündeme gelmiş ve sektör bu yönde ilerlemeler kaydetmiştir. Farklı özelliklerde ve farklı malzemelerden üretilen bu ekran koruyucuları bugün mobil cihaz kullananların yaklaşık %90’ının bu ekran koruyucuları kullandığını söylemek mümkündür.

Üstün Koruması İle Buff Ekran Koruyucular

Buff Ekran Koruyucular İle %100 Koruma

Buff ekran koruyucuları hem yerel hem de küresel çapta üretim yapıp pazarlayan bir ekran koruyucu üreticisidir.

Ayrıca Buff, Türk Akreditasyon kurumu tarafınca Akredite edilmiştir. Aynı zamanda savunma sanayisi için birçok önemli rapora imza atan Metaltek Teknoloji laboratuvarları tarafından kalitesi onaylanmıştır.

Ayrıca Buff ekran koruyucuları cildinizle temas ettiğinden dolayı Turkak Laboratuvarları tarafından akredite edilmiş ve Ekoteks laboratuvar ve gözetim hizmetleri A.Ş tarafından kimyasal deneyleri yapılmış ve %100 güvenli olduğu kanıtlanmıştır.

Buff Labs sahte ürünlerin önüne geçmek için ürünlerine barkod koymakta ve sizler bu barkodlarla ürün sitesinden kalite kontrolü yapabilirsiniz. Ürünlerin orijinal olduğunu anlamanızda da bu bilgi faydalı olacaktır.

Buff Labs Facecover ürünü sadece 11 Gr ağırlığında ve bu ürün telefonunuza %100 e yakın bir koruma sağlamakta. Farklı bir çok model ve özellik seçeneği sunan Buff Labs firması %100 müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir firma olarak küresel ve yerel çapta ürün satışı yapmaktadır.

 

Çok Yönlü Koruma ile İphone 6C Artık Daha Güvenli

Bufflabs teknoloji firması önümüzde ki günlerde Apple firması tarafından piyasaya sürülecek olan İphone 6C modeli içinde bir ekran koruyucu çıkarmayı planlıyor.

Buff Labs ürünlerinin en önemli özelliklerinden bir tanesi yapısında barındırdığı özel katmanlar sayesinde ezilme, çizilme ve darbelere karşı son derece üstün bir koruma sağlaması.

Aynı zamanda Bufflabs’ın geliştirdiği özel silikon filmler uygulandıktan yaklaşım 24 ile 48 saat arasında oluşan kabarcıklar kendiliğinden yok olmaktadır. Bu da jelatin ve ya ekran koruyucu uygulandıktan sonra oluşan o kötü görüntünün önüne geçmiş oluyor.

Geliştirilen dokusal tutunma teknolojisi ile cihazın ellerinizden kaymasını engelleyerek daha güvenli bir kullanıma da garanti veriyor. bu bilgiler ışığında eğer bir koruyucu film kullanacaksınız en iyilerinden biri olan ve kaliteyi ön planda tutan Buff Labs ürünlerini kullanmanızı tavsiye ederiz

Ek Resimler

Bu içerik 22.08.2017 tarihinde yayınlandı ve toplam 1546 kez okundu.

Yorumlar (0)

Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmadı !! İlk yorum yapan siz olun.
YENİ YORUM YAP

Yorum Yap

İşlemin sonucunu giriniz.

Benzer İçerikler