iPhone 8 Arkası Cam Olacak

iPhone 8 cihazınızın arka kısmı muhtemelen cam yapısında olacak

iPhone 8 Arkası Cam Olacak : Ayrıca yeni bir ekran boyutu da olabilir

Apple, iPhone 8 için cam yapıdaki arka kısma sahip yeni bir tasarıma dönecek gibi görünüyor. Cam materyalini iPhone 4S cihazından beri hiçbir iPhone cihazının arkasında görmemiştik.

AppleInsider’a daha önce Apple hakkında doğrulanmış bilgiler sağlayan bir kaynağa göre Apple önceki alüminyum telefonların yerine bu cam tasarımı kullanmayı düşünüyor.

Ayrıca bu model Apple’ın ilk LCD olmayan ekranı olacak olan AMOLED ekran içerebilir. AMOLED, Samsung dahil birçok Android işletim sistemi kullanan rakibin amiral gemilerinde kullandığı bir ekran teknolojisi.

Ayrıca kaç tane iPhone 8 modelinin olacağı yönünde de akıllarda soru işareti var.

iPhone 8 Arkası Cam Olacak

Daha fazla model?

Nikkei’den bir rapora göre – Apple ile ilişkili sızan haberlerde genellikle iyi bir kaynak – 2017 yılında halihazırda olan 4.7 ve 5.5-inç ekrana sahip modellere ek olarak bir 5-inç ekran ile birlikte üç farklı iPhone boyutu olacak.

Bu fikrin normal iPhone boyutlarına ne kadar yakın olduğunu hesaba katacak olursak bu fikir Apple için oldukça ilginç görünüyor diyebiliriz.

Büyük olasılıkla 4inç ekrana sahip iPhone SE kadar küçük bir telefon düşünmediklerini söyleyebiliriz.

AppleInsider kaynağı üç model olasılığını ortaya attı ancak bunun yerine Apple’ın iPhone 8 için de iki modele sadık kalacağını söyledi.

Gelecek yıl iPhone 8 veya iPhone 7S için bir duyuru görene kadar hiçbir şey netlik kazanmayacak.

Tek bildiğimiz gelecek yıl orijinal iPhone’un 10. Yıl dönümü olacağı, bu yüzden Apple’ın büyük ve önemli bir ilân yapmasını öngörüyoruz.

Ek Resimler

Bu içerik 23.08.2017 tarihinde yayınlandı ve toplam 2054 kez okundu.

Yorumlar (0)

Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmadı !! İlk yorum yapan siz olun.
YENİ YORUM YAP

Yorum Yap

İşlemin sonucunu giriniz.

Benzer İçerikler