iPhone 7 Ne Zaman Piyasaya Sürülecek?

Apple, bu sene çok önemli bir telefon çıkaracak.

iPhone 7 Ne Zaman Piyasaya Sürülecek?

Özellikleri, dış görünüşü ve diğer detayları ile beraber herkes tarafından bekleniyor. Bu yıl içinde tanıtılması beklenen İphone 7 için rakip firmalarda taakkuza geçerek onlarda farklı modeller ve özellikli telefonlar çıkarmaya tabiki devam edecek. Hem depolama alanı ile hem de diğer özellikleri ve aksesuarları açısından çok büyük merakla beklenen İphone 7, bekleyenlerin beğenisini toplayacak şekilde geliyor.

İphone 7 Ne Zaman Piyasaya Sürülecek? Fiyatı Ne Olacak?

Tanıtım tarihi, İphone serisinde olduğu gibi Eylül ayında olacağı biliniyor. Son gelen ipuçları ile 12 Eylül'de tanıtılıp, ertesi günde satışa çıkacağı konuşuluyor.

Apple, İphone 6s Plus ve İphone 6s modelleri ile Amerika'da 649 dolardan başlayan fiyatları ile satışa çıkarmıştı. İphone 7 fiyatı hakkında ise çok fazla öngörüler yer alıyor. Eğer İphone 16 GB birimden vazgeçerse, 64 GB depolama ile beraber fiyatlarınıda arttıracak. Türkiye'de çıkacağı satış fiyatının ise 100 ila 200 TL arasında daha fazla olacağı bekleniyor. Ayrıca 256 GB depolama alanına sahip olabilip piyasadaki tüm zamanların en çok depolama alanına sahip olabilecek telefon ile tanışabiliriz. Macbook kadar alana sahip olabilecek yeni İphone serisi, fiyatını oldukça yukarı çekebilecek. Depolama alanı yüzünden sıkıntı yaşayan iş adamları ise bu durumdan oldukça rahat yararlanabilecek.

İphone 7 Aksesuarları Değer Katlayacak

İphone 7 kılıf ve İphone 7 kapaklarının oldukça rağbet göreceği şimdiden tahmin ediliyor. İphone 7 dış görünüş açısından şimdiye kadar çıkan İphone serisinin en iyisi olacağı konuşulurken, her ülkede merakla bekleniyor. Ayrıca İphone 7 kulaklığının başka telefonlara bağlanmayacağı, başka kulaklıkların ise İphone 7'ye bağlanmayacağı biliniyor. Telefondan çok fazla yararlanmak isteyen kişiler hemen iPhone 7 kılıf modellerini satışa sunmaya başlayacak. En iyi iPhone 7 kılıf ve kapaklarını satışa sunanlar ilk çeyrekte çok iyi kazanç sağlayabilecek. iPhone 7 kılıf modellerinin baştan başa çok iyi olacağı konuşulurken, şimdiden bazı sitelerde satışı bile başlamış durumda. Hem şarj hem de diğer aksesuarlar açısından İphone değer katlayacağa benziyor.

Ek Resimler

Bu içerik 23.08.2017 tarihinde yayınlandı ve toplam 1282 kez okundu.

Yorumlar (0)

Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmadı !! İlk yorum yapan siz olun.
YENİ YORUM YAP

Yorum Yap

İşlemin sonucunu giriniz.

Benzer İçerikler