iPhone 7 hakkında şok iddia!

Şimdiden konuşulmaya başlanan iPhone 7, bu sefer işlemcisi ile gündemi kasıp kavurdu... Bu zamana kadar çıkan her iPhone modeli, kullandığı işletim sistemiyle olduğu kadar sahip olduğu donanım özellikleriyle de dikkat çekti.

iPhone 7 hakkında şok iddia!

Şimdiden konuşulmaya başlanan iPhone 7, bu sefer işlemcisi ile gündemi kasıp kavurdu... Bu zamana kadar çıkan her iPhone modeli, kullandığı işletim sistemiyle olduğu kadar sahip olduğu donanım özellikleriyle de dikkat çekti. Keza şimdilerde adını sıkça duymaya başladığımız iPhone 7'de de donanımı ile gündemde. Bunun en büyük nedeni ise Apple'ın hayranlarını şaşırtacak bir adım atmış olması. VentureBeat sitesinde yer alan bir habere göre Intel, tam 1000 kişilik ekibi ile birlikte Apple için bir modem hazırlamakta. 4G LTE ve 3G CDMA bağlantı noktalarını destekleyen bu modem, yüksek ihtimalle 2016 yılına yetişecek. Ki bu da modemin iPhone 7'de kullanılacağına işaret ediyor.

Zira güvenilir kaynaklardan alınan bilgiye göre Intel, mühendisleri ile birlikte çalışmalarını son sürat devam ettiriyor. Tek bir çip mimarisinde şekillenerek daha iyi bir performans sunacağı ön görülen iPhone 7'nin bu sayede modem, işlemci ve grafik işlemci gibi donanımlarını tek bir yonga setinde toplaması da beklenenler arasında. Elbette kesin bilgi için Apple tarafından düzenlenecek olan etkinliği beklemekten başka bir çaremiz yok.

Ek Resimler

Bu içerik 18.08.2017 tarihinde yayınlandı ve toplam 1276 kez okundu.

Yorumlar (0)

Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmadı !! İlk yorum yapan siz olun.
YENİ YORUM YAP

Yorum Yap

İşlemin sonucunu giriniz.

Benzer İçerikler