İphone 7 Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Apple firmasına yakın kaynaklardan alınan bilgilerden dayandırılmış iddialara göre, İphone 7'nin 12 Eylül'de görücüye çıkacağı söyleniyor. Peki İphone yeni serisi ile nasıl karşımıza çıkacak?

Yeni Renk Seçenekleri, Yeni Özellikler, Aksesuarlar

İphone 7 ve Plus seçeneği yeni bir renk ile karşımıza çıkacağı son zamanlarda en çok konuşulan detaylardan oldu. Mavi ve uzay siyahı rengi gibi renk seçeneklerinin yeni seride olacağı konuşuluyor. Her zaman bu sızıntılardan sonra Apple bilgi vermeye hiç yanaşmıyor. Fakat bu sızıntılar çıktığı esnada yalan veya doğru olacağı tam anlamıyla kestirilemiyor.
Yeni İphone 7 ve İphone 7 Plus modellerinde kulaklık girişi olmayacak. Bu özellik ile beraber hiçbir kulaklık bu modele uyumlu olmayacak.
Yeni tuş gelebilir. Apple Watch'takine benzer bir tuş ile karşımıza çıkmaya hazırlık yapan firma, sıklıkla dile getirilen bir diğer konu bakımından en ön sıralardan yer alıyor.
Bir başka iddiaya göre İphone 7 16 GB seçeneğini kaldıracağı ve çok büyük RAM kapasitesi ile beraber depolama alanının olması.
Apple, sanal gerçeklik özelliği getiren patenti ise geçtiğimiz aylarda aldığı biliniyor. Eylül'de bu özelliğin tanıtılarak yepyeni bir Apple Store'un geleceği ise konuşulanlar arasında şimdiden yerini aldı.
Bir diğer özellik ise kablosuz şarj. Kablolu İphone serilerinin en çok tartışıldığı konu, en çok bozulan yerlerden şarj soketi ve şarj aleti ile kullanıcılar çok muzdaripti. Yeni modellerde artık kablosuz şarj özelliği devreye girecek gözüyle bakılıyor.

İphone 7 Hakkında Bilinmesi Gerekenler
Apple 1 GB RAM'den vazgeçerek yıllar sonra İphone 6 modelinde 2 GB RAM özelliğine yer vermişti. Yeni İphone 7'de ise bu RAM kapasitesi 3 GB'ı bulacağı söyleniyor.
En büyük beklenen özellikler arasında yerini alan şey, İphone 7'nin suya karşı dayanıklı olması ve bunun sertifika sahibi olduğu bilinmesi.
İphone 7 kılıf ve İphone 7 kapaklarının son zamanlarda en çok satılması beklenen aksesuar olacağı konuşuluyor. İphone 7 kılıf modelleri ise tekrardan diğer serilerde olduğu gibi çok büyük önem arz ediyor. İphone 7 kapaklarının oldukça satışta rağbet göreceği, İphone 7 kılıflarının ise oldukça kullanışlı, rahat ve telefona zarar vermeyen kılıfların tercih edileceği biliniyor. Şimdiden bu özellikleri üreterek iPhone 7 kılıf modelleri ile beraber kapak ve kılıf hakkında çok büyük satış yapmaya hazırlanan firmalar bekleyiş içerisinde yerini aldı.

Ek Resimler

Bu içerik 22.08.2017 tarihinde yayınlandı ve toplam 2704 kez okundu.

Yorumlar (0)

Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmadı !! İlk yorum yapan siz olun.
YENİ YORUM YAP

Yorum Yap

İşlemin sonucunu giriniz.

Benzer İçerikler