iPhone 6s ve iPhone 6s Plus'ın satışa çıkış tarihi açıklandı

Apple, iPhone 6s ve iPhone 6s Plus'ın 25 Eylül Cuma günü yerel saat ile 20:00'dan itibaren satışa çıkacaktır.

iPhone 6s ve iPhone 6s Plus'ın satışa çıkış tarihi açıklandı

Apple, iPhone 6s ve iPhone 6s Plus'ın 25 Eylül Cuma günü yerel saat ile 20:00'dan itibaren Avustralya, Kanada, Çin, Fransa, Almanya, Hong Kong, Japonya, Yeni Zelanda, Porto Riko, Singapur, Birleşik Krallık ve ABD'de Apple Store'larda satışa sunulacağını açıkladı. Apple ayrıca iOS 9'un şimdiye kadar en hızlı benimsenen iOS sürümü olduğunu, mobil aygıtların yüzde 50'sinden fazlasının bu sürümü şimdiden kullanmaya başladığını bildirdi.

iPhone 6s ve iPhone 6s Plus'ın satışa çıkış tarihi açıklandı

Apple Dünya Pazarlama Kıdemli Genel Başkan Yardımcısı Philip Schiller yaptığı açıklamada, "iPhone 6s ve iPhone 6s Plus'a yönelik müşteri tepkisi inanılmaz derecede pozitif oldu, en gelişmiş iPhone'larımızı bu Cuma gününden itibaren müşterilerimize ulaştırmak için sabırsızlanıyoruz. iOS 9 Apple'ın tarihinde şimdiye kadar çıkardığı diğer yazılım sürümleriyle karşılaştırıldığında, daha fazla sayıda kullanıcı tarafından indirilmesi bakımından olağanüstü bir başlangıç yaptı" dedi.,

iPhone 6s ve iPhone 6s Plus'ın satışa çıkış tarihi açıklandı

iPhone 6s ve iPhone 6s Plus ekrana ne kadar güçlü bastığınızı algılayan ve temel şeyleri daha hızlı ve daha kolay yapmanızı sağlayan 3D Touch ile iPhone'un çığır açan Multi-Touch arayüzüne yeni ve güçlü bir boyut getiriyor. Yeni iPhone'larda zaman içinde donmuş anları unutulmaz, yaşayan anılara dönüştürerek fotoğraflara hayat veren Live Photos özelliği bulunuyor. Live Photos, 3D Touch, 12 megapiksel iSight kamera, Retina Flash özelliğine sahip 5 megapiksel FaceTime HD kamera ve daha fazlası Apple tarafından tasarlanan, akıllı telefonlarda şimdiye kadarki en gelişmiş çip olan ve daha hızlı performans ve mükemmel pil ömrü sunan A9 çipten güç alıyor. iPhone 6s ve iPhone 6s Plus tüm akıllı telefonlardaki en güçlü cam ve havacılık sektöründe kullanılan alaşımın aynısı olan 7000 serisi alüminyum ile tasarlandı. Muhteşem metalik renk seçeneklerine şimdi roze altın rengi de eklendi.

Ek Resimler

Bu içerik 18.08.2017 tarihinde yayınlandı ve toplam 1446 kez okundu.

Yorumlar (0)

Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmadı !! İlk yorum yapan siz olun.
YENİ YORUM YAP

Yorum Yap

İşlemin sonucunu giriniz.

Benzer İçerikler