IPHONE 6S KIRILMAZ BİR REKORA İMZA ATTI

iPhone marka telefonlar sürekli olarak şu günlerde teknoloji gündemini meşgul etmeye devam ediyor. Böyle olunca da bu marka telefon modellerinin birçok özelliklerinin ortaya konması kaçınılmaz oluyor. Bu bakımdan ekran koruyucu olarak yeni modellerden bir kısım yeni özelliklerin var olması bekleniyor. İşte bu özellikleri bünyesinde barındırarak farklı bir tasarım şekliyle kullanıcılarının karşısına çıkmış olan Buff teknolojisi kırılmaz “iPhone 6s ekran koruyucu film” teknoloji dünyasına kazandırmış oldu.

Öncelikle resmi web sitesinde tanıtımı yapılan bu ürün ardından bu yaz sezonuna yetiştirilmek üzere Türkiye çapında piyasalardaki yerlerini almaya başladı. Kırılmaz ekran koruyucu özelliğiyle şimdiden pek çok iPhone kullanıcı tarafından takdirle karşılanan ve ilgi odağı halini alan bu teknolojik yenilikle birçok avantajlar ortaya çıkmış oldu. Bu avantajları beraberinde taşıması bakımından da olanaklarını genişleterek sıradan ekran koruyucularının önüne geçmeyi başarmış oldu.

Şimdiden pek çok ekran koruyucusunun önüne geçerek iPhone kullanıcılarından ilk olumlu yorumları toplamayı başarmış olan bu telefon markasıyla kulanıcılar yeni teknolojik donanımı teknoloji dünyasında gördüklerinden memnun kaldıklarına dair yorumlarda bulunmuş oldular. Gerçekten de iPhone teknolojisi daha evvel de birçok yenilikleri müşterileriyle buluşturması bakımından teknoloji dünyasının gündemini sarsmaya devam etmişti. Söz konusu bu yeniliğiyle de yine birkaç ay daha teknoloji dünyasını sarsmaya devam etmeye hazırlanmaktadır. iPhone 6S ekran koruyucu ürünün özelliklerini ise belli başlı şu şekilde sıralamamız mümkün olmaktadır.

 

Buff ekran koruyucu olarak piyasadaki yerini almış olan 6s ekran koruyucu darbelere, çarpmalara ve kazalara karşı korunmalı olarak tasarlanmış olduğu için müşterilerinin karşısında kırılmaz jelatiniyle çıkmış oldu. Son teknolojik yeniliklerle donatılmış olarak kırılmaz tasarımıyla müşterilerinin karşısında duran iPhone 6S ekran koruyucu ile artık, ekranın sürekli olarak çarpma sonucu çatlaması, kırılması gibi nedenler telefon dünyası için tarihe gömülmüş olmaktadır.

Bununla birlikte hava kabarcıklarına son veren özel uygulamasıyla sizler de ekranınızı yıpratan hava kabarcıklarına ve moleküllerine karşı telefonunuzun ekranını garanti altına almış olabilirsiniz. 24 saat boyunca ekranına ilgili programı kurarak bekletmeniz takdirinde ekranınız hava kabarcıkları saçan moleküllerinden djital nano teknolojisinin sağladığı olanaklarla otomatik olarak korunmaya başlanarak sizi zararlı atmosfer şartlarından uzak tutmaya başlar.

Bununla beraber ekranların ömrünü çürüten ve estetik görünümünü gölgede bırakan ekran çizikleri de özel jelatindeki bileşenler ve teknolojik formüllerle tarihteki sahnesindeki yerine doğru gitmiştir. Bu yenilikle artık, iPhone marka telefonunuzun ekran çizilmeleri de tamamıyla engellenmiş olmaktadır. iPhone 6S ekran koruyucu ürünün öne çıkan bir başka özelliği de esneyebilme özelliğini sizlere sunmuş olmasıdır. Ekranını hassas teknolojik ürünlerle besleyerek oluşturmuş olan alanında uzman mühendisler bu ekranın esneme özelliğini ortaya koyarak iPhone marka telefonların esneyebilmesini ortaya çıkarmaya başlamıştır.

Bu sayede de bu ürünlerin esneme özelliğini kullanarak diğer telefon markalarında olduğu gibi katı yüzeyli bir şekilde olmasının önüne geçilmiştir. Bu sayede hem kullanıcılar daha ergonomik bir telefon yapısını hissetmiş olmanın verdiği bir rahatlığa kavuşmuş oldular hem de daha estetik bir düzenlemeyle tanışmanın verdiği imkâna erişmiş olmanın farklılığını yaşamışlardır.

Yine ekranın hem ergonomik nano teknolojisini kullanmasıyla hem de daha hassas ayarlanmasıyla gelen yenilikleri kullanarak cebinizden kayıp düşmesini önleyen yenilikleri ve pratikleri sizlerle buluşturmuştur. Bu özellikleriyle dikkati çeken “ekran koruyucu jelatin” yapmış olduğu bu uygulamalarıyla birçok kullanıcının dostu olmaya başlamıştır. Bu nedenle de ekran koruyucunun bu ürünleri benzerleriyle yine müşterilerine sunmaya devam edeceği muhakkak bir görünüş elde etmeye devam etmeye hazırlanmıştır.

Ek Resimler

Bu içerik 16.08.2017 tarihinde yayınlandı ve toplam 1369 kez okundu.

Yorumlar (0)

Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmadı !! İlk yorum yapan siz olun.
YENİ YORUM YAP

Yorum Yap

İşlemin sonucunu giriniz.

Benzer İçerikler