IPHONE 6S KILIFLARIYLA BÜYÜLÜYOR

iPhone 6s kılıf modellerinden bahsederken Apple'ın ürettiklerini söylememek olmaz.

Son dönemlerde telefonun markasının yanında bir de kapağının özel olması önem taşır oldu. Bu konuda en başarılı marka haline gelen Verus markası telefonunuzu istediğiniz görsele kavuşturuyor. Gerçek şu ki telefon modelleri arasında en çeşitli kaplara sahip marka iPhone dur. Son dönemin en çok konuşulan iPhone 6s kılıf modelleri göz kamaştırıyor. iPhone 6s kılıfları daha şimdiden tükenmeye başladı.

Verus markası; yurt dışında sektörün lider markalarından olmuştur. Şimdi Türkiye de olması telefon kullanıcılarını sevindirmeye başladı. Türkiye distribütörü garantisinde olan iphone 6s kılıf elle tuttuğunuzda hissedebileceğiniz kalitededir. iPhone 6s kılıf modelleri büyük bir titizlikle üretilmiş telefonla uyum içindedir. Bir kaç modelden söz etmek istiyorum. Verusun modelleriyle başlayacağım.

Verus 6s Carbon Stick;

-İnce tasarım ve hafifliği ile telefonunuzun tutuşunu kolaylaştırıyor. Korea de üretilmiş olan bu ürün cihazın tüm noktalarına ulaşımı kolaylaştırıyor. Çok yakında piyasaya sunulması bekleniyor.

Bir diğer iPhone 6s kılıf ise yine Verus markasının ürettiği renkleri olan ve şuanda tükenmiş olan;

IPHONE 6S KILIFLARIYLA BÜYÜLÜYOR

Case Verge;

-Katmanlı yapısıyla gözlerinizi alamayacağınız bu ürün renkleriyle de güzellik katıyor.

iPhone 6s kılıf modellerinden bahsederken Apple'ın ürettiklerini söylememek olmaz. Apple bu konuda her zaman ki şıklığını konuşturuyor.

iPhone modellerinin kullanışlılığı kaplarıyla daha kolaylaştırıyoruz. Verus markasının;

IPHONE 6S KILIFLARIYLA BÜYÜLÜYOR

Mgnetic Flat Series;

-Renkleriyle şıklığını göstermesi dışında arka tarafında ki manyetik tutacağı sayesinde telefonunuzu yüzeyde ayakta durmasını sağlıyor. Film izlerken bu size büyük bi rahatlık sağlayacaktır. Telefonunuzu elde tutmaktan sıkılıyorsanız bu kılıf tam size göre.

Verus tasarım şıklığından vazgeçmiyor. Size hem küçük bir cüzdan imkânı hem de telefonunuzu koruma imkânı sağlıyor.

IPHONE 6S KILIFLARIYLA BÜYÜLÜYOR

Money Clip Defense Series;

Hem minik bir cüzdan hem de şık bir kap. Paranızı ve kartlarınızı kolayca koyabileceğiniz tasarımı ve rahatlığıyla sizin kullanımınızı rahatlatacak bir kap üretilmiş. iPhone 6s kılıfları arasında bence en kullanışlı model.

Biraz markadan bahsetmek istiyorum. Verus, Kore de kullanıcılar tarafından seçilen fonksiyonel ve iyi görünümlü kılıflar üretiyor. Verus sahte ürünlere karşı sert tutumunu her zaman göstermektedir. Moda'ya uygun olup kullanıcıların rahatlığını her zaman göz önünde bulunduran tasarımlarıyla üstün seviyeye çıkmış bir markadır. Türkiye ' ye gelmesiyle beraber satış konusunda kendini geliştirmeye bir adım daha atmıştır. Verus, kalite kontrolünü her zaman göz önünde bulundurur. Müşterilerine en iyi hizmeti sunmak için bir adım öndedir.

İnternetten kolaycana ulaşabileceğiniz bu ürünlere taksit imkânıyla kolayca ulaşabilirsiniz.

Verusun modellerinden bahsederken en göz alıcı modelinden bahsetmek istiyorum.

IPHONE 6S KILIFLARIYLA BÜYÜLÜYOR

Hard Drop Thor Series

Ultra ince dizayn edilen bu serinin kılıfın üzerindeki iki katmanlı yapısı nokta desenli olarak tasarlanmıştır. En güzel görüntüsü ise kılıfın üzerinde bulunan Verus yazısıdır. İçinde bulunan yumuşak doku ve hard cover ile katmanlı yapı oluşturur. Dış yüzey darbelere karşı koruma sağlar. Ekranla yüzey temas etmez. Bence Verusun en güzel serisinden biridir.

Verus kılıflarını hava yastığını örnek alarak tasarlanmıştır. Katmanlı yapısı çift katlıdır. En çok başımıza gelen şey telefonumuzu aniden elimizden düşürme durumudur. Bu özelliği sayesinde telefonunuzun köşeleri asla zarar görmez.
IPHONE 6S KILIFLARIYLA BÜYÜLÜYOR

Son olarak Slim Hard Slide Series tan bahsedeceğim.

Tasarımıyla telefonunuzu baş döndürücü bir konuma getiriyor. Ve en önemlisi sürgülü yapıda olmasıdır. Artık telefonunuzun ön yüzeyini de koruyabileceksiniz. Ön ve arka yüzeyi kaplayan bu kılıfları fonksiyonel biçimde kullanabilirsiniz.

Ekranında bulunan sürgüsü sayesinde gelen aramalarınızı görüp rahatlıkla dönüş yapabilme özelliğini size sunuyor. Ürün UV kaplamalıdır. Stant özelliğini de unutmamak gerekiyor. Filmlerinizi videolarınızı rahatlıkla izleyebilme güzelliğini size sunuyor. iPhone 6s kılıf modelleri arasında en çok bilinen ve kendisi kalitesiyle markalaşmış Verus markasını incelemenizi tavsiye ederim.

Ek Resimler

Bu içerik 18.08.2017 tarihinde yayınlandı ve toplam 1456 kez okundu.

Yorumlar (0)

Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmadı !! İlk yorum yapan siz olun.
YENİ YORUM YAP

Yorum Yap

İşlemin sonucunu giriniz.

Benzer İçerikler