iPhone 6S'in Kamera Detayları Sızdırıldı!

iPhone 6S'in Kamera Detayları Sızdırıldı!
Apple
'ın yeni iPhone'nunda çift lensli kamera teknolojisi olacağı ve görüntü kalitesinde muazzam bir artış sağlanacağı gibi söylentiler dolaşmakta. Ancak son çıkan haberlere göre, bu söylentiler pek gerçeğe dönüşecekmiş gibi durmuyor (en azından çift lensli kamera olayı).

Fakat yeni telefonlar ile gelecek olan kameralarda ciddi değişiklikler olacağı kesin. Bu bağlamda gelen haberlere göre -hatta kesinliği büyük bir şekilde konuşulmakta- iPhone 6S ve 6S Plus'da 12 megapiksellik 4K video çekimi yapabilen ve 240fps'de slow-motion kapasitesine sahip bir kamera olacak. Gelen bilginin kaynağı ise, Foxconn'da çalışan bir görevli. Foxconn görevlisi tarafından sızdırılan bir belge, bu özelliğin ortaya çıkmasını sağladı. Tabi belgeye ait görsel sonradan kaldırılmış olsa da, çoktan ışık hızıyla yayılmayı başarmıştı.

iPhone 6S'in Kamera Detayları Sızdırıldı!

Belgede 6S için N66, 6S Plus içinse N71 model numaraları kullanılmş durumda ve her ikisi için de 12 megapiksellik kamera belirtilmekte. Aynı belgede yine iki cihazda 2GB RAM olacağı gözükmekte. İşin ilginç tarafı ise belgede telefonların ön kameraları 5 megapiksel olarak gözüküyor. Önceki modelin 1.2 megapiksel olduğunu göz önüne alındığında, bu iPhone için oldukça büyük bir basamak.

Belgede ortaya çıkanlar bu şekilde. Artık her geçen gün yeni iPhone'lar ile ilgili bilgiler gelmeye başladı. Son olarak telefonun alüminyum kasasına ait görseller ve çok daha iyi bir LTE sistemi sunacağı haberleri çıkmıştı. Bakalım 6S ve 6S Plus açıklandıktan sonra karşımıza çıkan özellikler ne derece söylentilerle aynı olacak.

Ek Resimler

Bu içerik 16.08.2017 tarihinde yayınlandı ve toplam 1653 kez okundu.

Yorumlar (0)

Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmadı !! İlk yorum yapan siz olun.
YENİ YORUM YAP

Yorum Yap

İşlemin sonucunu giriniz.

Benzer İçerikler