iPhone 6s için Hangi Kılıfı Kullanmalıyım

iPhone 6s şıklığını ve inceliğini telefon kılıflarına da yansıtmak isteyen telefon kullanıcıları kendi zevk ve renklerde istediği model iphone 6s telefon kılıflarına internetin sunduğu sınırsız alışveriş imkânı ile ulaşabilirler.

iPhone 6s gibi bir telefonu aldıktan sonra sigortalatan telefon kullanıcıları, bunun yeterli olmadığını bilirler. Bir de telefon aksesuarları ile güvence altına almak isterler. Bu kadar çeşit arasından diledikleri telefon kılıflarının kendi tarzlarına uygun olanı seçmelilerdir. Bu telefonu aldıktan sonra, ödediğiniz miktarın çöpe gitmemesi için telefonu çok iyi korumalısınız.

Bir iPhone kullanıyorsanız, kullandığınız aksesuarların da orijinal olmalıdır. Sahte aksesuarlar kullanmak demek telefonun güvenliğini riske atmak demektir. Piyasada hali hazırda var olan iPhone 6s kılıf larından istediğiniz modeli ve rengi seçme şansınız vardır.

İnternetin sunduğu sınırsız alışveriş imkanı size dilediğiniz renk ve çizimde kılıfı kullanma olanağı verir. 4.7 inçlik telefon için dünyaca ünlü markaların tasarım kılıflarına ulaşabilirsiniz. Bu markalar içerinde önemli ve seçkin bir yeri olan dünyaca ünlü Verus markasının birbirinden şık, zarif, ince ve gösterişli modellerine ulaşabilirsiniz.

iPhone 6s için Hangi Kılıfı Kullanmalıyım

Bu modeller arasından Verge Serisi, Crytsl Bumper, High Pro Shield, Damda Slide , Layered Dandy gibi kılıf modelleri daha çok talep gören modellerdir. Kapaklı kılıflar, cüzdanlı kılıflar ve akıllı kılıflar iphone 6s telefon kılıfları arasında en çok tercih edilenleridir. Kapaklı kılıflar telefonun hem arka yüzünü hem ön yüzünü çizilmelerden ve kırılmalardan korumaktadırlar. Cüzdanlı kılıflar ise daha çok erkek kullanıcılar tarafından talep görmektedir. Cüzdan taşımayı sevmeyen erkek kullanıcılar daha çok bu modelleri tercih ederler.

iPhone 6s için Hangi Kılıfı Kullanmalıyım

Akıllı kılıf dediğimiz kılıf modelleri ise dokunmaya hassas ve fonksiyonel olan modellerdir. Bu modeller ile ekranınıza düşen çağrıları ve mesajları anında görebilirsiniz. Kılıfı açmadan işlem yapabilirsiniz. Ultra ince kristal görünümlü kılıflar ise iphone 6s şıklığını ve ince tasarımını gözler önüne seren modeldir. Bu modeller kullanıcı iphone 6s’in şık tasarımından vazgeçemediğini bir kez daha gösterir. Şeffaf telefon kılıfları ise ince ve serttir. Bu kılıflar telefonun arka yüzünü korur. Ama ön yüzü için ekran koruyucu peti gerekir. Yoksa ekran çizilmelere ve kırılmalara karşı açıkta kalacaktır. Silikon telefon kılıfları da şeffaf telefon kılıfları gibidir. Bu kılıflar yumuşak ve incedir. Silikon telefon kılıfı kullanırken mutlaka ekran koruyucu peti kullanılmalıdır. Silikon telefon kılıfı, telefonun arka yüzünü yani bataryalı tarafının korur. Hanımların her alanda kullandığı değerli taşlar telefon kılıflarında da kullanılır.

iPhone 6s için Hangi Kılıfı Kullanmalıyım

Bu taşlı telefon kılıfları kapaklı, cüzdanlı, şeffaf ve silikonlu olabilirler. Taş uygulaması bazen tüm yüzeyi kaplayabileceği gibi bazen de tek alanla sınırlandırılabilir ya da yüzeye serpme yapılabilir. Hanımlar bu taşlı kılıfları özel gecelerde kullanabileceği gibi gün içinde de kullanabilirler. iPhone 6s kılıf larını istediğiniz gibi takıp çıkarabilirsiniz. Temizlenmesi kolay olan ürünler, leke ve iz bırakmaz. İnternet dünyasının sizlere sunduğu binlerce çeşit içinden en çok sizin tarzınızı yansıtan ve rengini sevdiğiniz ürünü alabilirsiniz. İster sezonun renklerini ister her zaman kullanılabilecek olan renkler olan beyaz, siyah, dore, kurşuni gibi renkleri alabilirsiniz. Bu tamamen sizin zevkinize kalmış. iPhone 6 s telefon kılıfları arasında bu kadar çeşit farklılığı içinde, telefonun ince ve şık tasarımını yansıtan telefon kılıfları daha çok talep görmüştür. İncecik ve modern çizgilerle donatılan iPhone 6s için ona uygun telefon kılıfını kendi zevkinize göre sipariş verip ücretsiz kargo olanakları ile dilediğiniz yere getirtebilirsiniz. Her zaman için orijinal ürünleri kullanmaya, orijinal ürünleri seçmeye dikkat etmelisinizdir. Çünkü aldığınız ürün hem iphone 6s ’i daha iyi korur ve en ufak bir sorunda garantiye gönderip sorunun giderilmesini sağlayabilirsiniz.

Ek Resimler

Bu içerik 17.08.2017 tarihinde yayınlandı ve toplam 2749 kez okundu.

Yorumlar (0)

Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmadı !! İlk yorum yapan siz olun.
YENİ YORUM YAP

Yorum Yap

İşlemin sonucunu giriniz.

Benzer İçerikler