iPhone 6s’e Ait En Net Panel Görüntüleri Yayınlandı!

Tayvan merkezli bir haber sitesi, iPhone 6s’in en net panel görüntülerini yayınlayarak bazı bilgilerin detaylarına erişmemizi sağladı.

iPhone 6s’e Ait En Net Panel Görüntüleri Yayınlandı!

Apple, önümüzdeki hafta Çarşamba günü iPhone 6s ve 6s Plus’la birlikte belki de iPhone 6c’nin duyurusunu gerçekleştirecek. Fakat duyurudan bir gün öncesine kadar bu cihazlarla ilgili sızdırılmış bilgilere erişmeye devam edeceğimiz de kesin. Tayvan merkezli bir haber sitesi, iPhone 6s’in paneline ait olduğunu iddia ettiği görselleri yayınladı.
iPhone 6s’e Ait En Net Panel Görüntüleri Yayınlandı!

Görsellerde cihazın beyaz renkteki panelini görebiliyoruz. Ayrıca cihazın Force Touch teknolojisiyle donatılmış olduğuna dair söylentilerin doğru çıktığını da görmüş olduk.

Daha önce yayınladığımız haberlerde yeni iPhone’ların bir önceki modele göre tasarım olarak çok fazla değişikliğe gidilmeyeceğine yönelik bilgiler aktarmıştık. Yayınlanan görseller, bu bilgileri destekler nitelikte. Fakat cihazın içerisinde ne gibi değişikliklerin olduğuna dair hala somut bir bilgi yok. (RAM'in 2 GB olması, işlemcinin A9 olması vs)

iPhone 6s’e Ait En Net Panel Görüntüleri Yayınlandı!

Bunların dışında yeni iPhone’larda renk seçeneği olarak altın gül renginin olacağına dair haberler yapılmıştı. Paylaşılan panel görsellerinde ise bu renk bulunmuyor. Eğer gül renginde bir renk alternatifi olsaydı, muhtemelen bu görseller arasındaki yerini alacaktı. Yani bu paneller gerçekten iPhone 6s’e aitse, şahsi düşüncem yeni iPhone’larda altın gül renk seçeneğinin olmayacağı yönünde. (bence biraz daha sabredelim, haftaya ak koyun kara koyun belli olacak)

Ek Resimler

Bu içerik 17.08.2017 tarihinde yayınlandı ve toplam 1421 kez okundu.

Yorumlar (0)

Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmadı !! İlk yorum yapan siz olun.
YENİ YORUM YAP

Yorum Yap

İşlemin sonucunu giriniz.

Benzer İçerikler