iPad Pro Sorunlu mu?

Apple'ın 12.9-inç ekrana sahip yeni tableti iPad Pro'yu satın alan kullanıcılar ciddi bir sorunlarla karşılaştılar. İşte iPad Pro'da yaşanan sorun!

iPad Pro Sorunlu mu?

Apple'ın Eylül ayında yaptığı iPhone 6s etkinliğinde gün yüzüne çıkan iPad Pro, sahip olduğu ekran boyutu ve donanımı ile herkesin ilgi odağına takılmıştı.

12.9 inç büyüklüğünde 2048x2732 piksel çözünürlüklü ekranı, Apple A9X işlemcisi, 8 Megapiksel arka kamerası ve 4 adet hoparlörü ile oldukça yüksek performans sunan iPad Pro, satışa sunulması ile birlikte kullanıcılar tarafından temin edilmeye başlandı.

iPad Pro Yanıtsız Kalıyor!

Apple iPad Pro'yu satın alan ilk kullanıcılar ilginç bir sorunla karşılaşıyorlar. Kullanıcılardan gelen raporlara göre iPad Pro'yu uzun süre şarjda bırakınca ( Örn: Geceden Sabaha ) cihaz yanıt vermez hale geliyor ve yeniden başlatmak zorunda kalıyorlar. Şu an için 32GB ve 128GB cihazlarda yaşanan problemin son günlerde bir çok kullanıcı tarafından rapor edildiği söyleniyor.

Sorun hakkında Apple'ı arayan kullanıcılara cihazlarını iTunes yardımı ile sıfırlamaları söylenmiş. Yaşanan soruna detaylı bakınca iOS 9.1 kaynaklı yazılımsal bir hata olabileceği düşünülüyor ancak Apple konu hakkında kesin bir açıklama yapmadı.

Ek Resimler

Bu içerik 21.08.2017 tarihinde yayınlandı ve toplam 1439 kez okundu.

Yorumlar (0)

Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmadı !! İlk yorum yapan siz olun.
YENİ YORUM YAP

Yorum Yap

İşlemin sonucunu giriniz.

Benzer İçerikler