iPad mini 4 Özellikleri Netleşiyor!

iPad mini 4 Özellikleri Netleşiyor!
Apple
’ın yeni ürünlerini tanıtma ayları yaklaşmaya başladı. Firma Eylül ayında iPhone, Ekim ayında ise iPad modelleri ile karşımıza çıkacak. Tabletsektörüne yön veren Apple’ın bu yıl iPad Air 3 ve iPad mini 4 modellerinin yanında endüstriyel alanda kullanılması beklenen iPad Pro modeli ile karşımıza çıkacağı söyleniyordu. iPad Pro söylentileri bir kenarda durakoysun, bugün iPad mini 4 modeli hakkında yeni söylentiler ortaya çıktı.

Küçük ekranı ile kolay taşınabilirlik sunan iPad mini modelleri için Apple şimdiye kadar hep cimri davranmıştı. İşlemci ve özellikler konusunda iPadve iPad Air’ın gerisinde kalan iPad mini, bu yıl kör talihini yenecek gibi görünüyor.

iPad mini 4 Özellikleri Böyle Olabilir!

Söylentilere göre iPad mini 4 ile Apple tablet piyasasında yine bir atılım yapmak istiyor. iPad mini 4’ün, Apple A8X veya A9 işlemci, 8 Megapiksel çözünürlüğünde iSight kamera, Wi-Fi 802.11ac modülü ile geleceği söyleniyor.

iPad mini 4 Özellikleri Netleşiyor!

iPad mini 3’te de bulunan Touch ID modülünün iPad mini 4 modelinde de olmasına kesin gözüyle bakılıyor. MacBook ve Apple Watch modellerinde kullanılan Force Touch özelliği, iPad mini 4 için çok uzak bir ihtimal. Bakalım Ekim ayında nasıl bir iPad mini 4 ile karşılaşacağız.

Ek Resimler

Bu içerik 16.08.2017 tarihinde yayınlandı ve toplam 1400 kez okundu.

Yorumlar (0)

Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmadı !! İlk yorum yapan siz olun.
YENİ YORUM YAP

Yorum Yap

İşlemin sonucunu giriniz.

Benzer İçerikler