Face Cover - Buff Labs'ın yeni teknolojisi ile tanışın !

Telefonunuzu korurken yan ve arka yüzeyden alacağı darbeler sizi endişelendiriyor mu? Etkin koruma sağlarken telefonunuzun ağırlaşmasını istemiyormusunuz ? İnce ve telefonunuzun tasarımını hissedebileceğiniz bir kılıf mı arıyorsunuz ? Buff Labs ın yeni teknolojisi Face Cover artık bu ve benzeri sorunların önüne geçiyor.

Face cover ön ve yan yüzeyi kaplayan teknolojisi ile ekran koruyucu - kılıf türünün tek örneğidir. Ön yüzeydeki etkin koruma yekpare bir kılıf haline getirilerek hem ön hem yanyüzeyler için etkin koruma sağlaycak şekilde tasarlanmıştır. Face cover telefonunuzun hem ön hem yan yüzeyini kaplarken, ön ve yan yüzeydeki slot ve tuşlara kusursuz erişim sağlarsınız. Özel teknoljisi sayesinde dokunmatik ve hassasiyet kaybı yaşamazsınız.

Face Cover - Buff Labs'ın yeni teknolojisi ile tanışın !

Face Cover

Müthiş inceliği ve şeffaf tasarımı ile (iphone 6 kılıf) telefonunuzun markası - tasarımı dışardan farkedilirken son derece hafif olacaktır. Ağırlığı sadece: 11 gramdır evet yanlış okumadınız sadece 11 gramdır.

Paket içerisinden çıkacak olan arka yüzey koruyucu film ile toplamda ön yüzey , yan yüzey ve arka yüzey koruma sorunu oratadan kalakacaktır. Üstelik hepsi Buff ın 4 katmanlı özel teknolojisi ile üretilmiş olup telefonunuzu darbelere karşı üstün şekilde koruyacaktır.

Detaylı Bilgi

Darbe Emici Koruyucu Facecover

Buff Labs iPhone 6 Face Cover

The Ultimate Shock Absorbtion Türkiye'deki Resmi Distribütörüdür.
360 Derece Üstün Koruma,
Türünün tek örneği.
Koruyucu anti-çekiç olarak da bilinir.
Telefonunuzu korumak için berbat kapakları unutun.
Hava kabarcığı yapmaz
Çizilmeye karşı dayanıklı teknoloji, telefonunuz için üstün koruma.

Paket İçeriği

Face Cover(Ön ve Yan yüzeyler için yekpare kılıf)
Buff arka yüzey koruyucu film
Temizlik mendili

Dikkat!!! BUFF Labs'ın Sahtelerini (Replika) Ayırt Edin

Buff Labs'ın üretmiş olduğu dirençli koruyucu film dünya çapında büyük ilgi gördüğünden dolayı bir çok taklidi üretilmiştir. Sahtelerini ayırt etmeniz için bazı öneriler ve püf noktaları destek kısmının ikinci kategorisinde dokuman olarak verilmiştir. BUFF'ın Türkiye'deki resmi olan tek satıcısı SETA TELEKOMÜNİKASYON  BİLİŞİM ORGANİZASYON İTHALAT İHRACAT SAN VE TİC LTD ŞTİ firmasıdır haricinde hiç bir satıcısı yoktur.

Buff Türkiye Exclusive Distribütörü

Ek Resimler

Bu içerik 15.08.2017 tarihinde yayınlandı ve toplam 1781 kez okundu.

Yorumlar (0)

Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmadı !! İlk yorum yapan siz olun.
YENİ YORUM YAP

Yorum Yap

İşlemin sonucunu giriniz.

Benzer İçerikler