Dikkat Çekici iPhone 7 Tasarımları

Bu sene yepyeni bir kasa tasarımıyla karşımıza çıkacak olan yeni iPhone modeli sizce nasıl görünecek? İşte bir Reddit kullanıcısının, iPhone 7 için yaptığı birbirinden güzel konseptler.

Dikkat Çekici iPhone 7 Tasarımları

Apple’ın önümüzdeki sene satışa sunacağı yeni iPhone modeli şimdiden teknoloji dünyasının en merak edilen konularından biri haline geldi.

Apple’ın muhtemelen yeni bir kasa tasarımıyla satışa sunacağı iPhone 7 modelinin nasıl bir çizgide kullanıcının karşısına çıkacağı şimdilik gizemini koruyor.

Bazı Apple hayranları iPhone 7 tasarımının firmadan beklemeyip kolları sıvadı ve ortaya son derece şık iPhone 7 konseptleri çıkardı. Aşağıdaki linkten bir Apple fanatiğinin imzasını taşıyan iPhone 7 konseptlerine göz atabilirsiniz.

Dikkat Çekici iPhone 7 Tasarımları

Anlaşılan bu konseptleri tasarlayan arkadaş, Apple’ın telefon boyutunu daha da büyütmesine pek sıcak bakmıyor. Zira, çerçevedeki fazlalıklardan kısarak, iPhone 7’nin boyutunu biraz daha azaltmış. Tabi bunun için bir iPhone klasiği olan “Home Button” dan da vazgeçmiş.

Parmak izi oyucusunun ekranla birleştirildiği iPhone 7 konseptleri son derece hoş görünse de, klasik Apple çizgisinin bir hayli uzağında kalıyor diyebiliriz. Yine de yorum sizlerin.

Ek Resimler

Bu içerik 18.08.2017 tarihinde yayınlandı ve toplam 1446 kez okundu.

Yorumlar (0)

Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmadı !! İlk yorum yapan siz olun.
YENİ YORUM YAP

Yorum Yap

İşlemin sonucunu giriniz.

Benzer İçerikler