Buff Labs İle İphone 6C Her Şeye Karşı Daha Dayanıklı

Günümüzde bir akıllı telefon almak istediğimizde gerçekten yüksek meblağlar ödemek zorundayız. Bu sebepten dolayı onlara çocuğumuz gibi bakıyor ve en ufak çizikte mutsuz oluyoruz.

Akıllı telefonların bilinen en büyük problemleri ekranlarının kırılması, çizilmesi ya da ezilmesidir. Bu sorunlara kökten bir çözümü Buff Labs firması geliştirmiş. Adı da Facecover.

Buff FaceCover sayesinde telefonlarınızın ekranları bilinen tüm darbelere ve çiziklere karşı artık daha güvende oluyor.

Apple firmasının son çıkacak ürünü olan iPhone 6C içinde buff Labs firmasının geliştirdiği bir ekran koruyucu mevcut. Önümüzdeki günlerde çıkacak olan bu cihazı satın aldığınız da bunu Buff Labs Ekran koruyucusu ile güçlendirmeyi unutmayınız.

Buff Labs İle İphone 6C

Buff Labs Ekran Koruyucuları Tüm Testleri Başarıyla Tamamladı

Buff Labs firmasının ürettiği Facecover Ekran koruyucuları kimyasal ve bilimsel tüm testleri başarı ile geçerek üstün performans ödüllerini almış ve raporlarla kanıtlanmıştır.

Üründe çok katmandan oluşan bir yapı mevcuttur ve bu sayede en azılı darbelere bile karşı cihazınızı son derece mükemmel bir şekilde korumaktadır.

Ayrıca uygulama sırasında oluşan hava kabarcıklarıyla artık uğraşmayacaksınız diyebiliriz. Buff Labs Ekran koruyucusu tam 24 saat içinde hava kabarcıklarını kendiliğinden yok ediyor ve kötü görüntüyü ortadan kaldırıyor.

Günlük kullanımda oluşabilecek tüm eskime ve çizilme durumlarına karşı cihazınızı koruyan Buff Labs ekran koruyucusu, cihazınızın ilk gün ki gibi pırıl pırıl kalmasını sağlayarak kullanıcıları mutlu etmektedir.

Ayrıca bu ekran koruyucusunda Dokunsal Tutunma özelliği bulunmakta ve telefonun elinizden kayıp düşmesini ve bu sebeple oluşabilecek hasarlara karşı telefonunuzu korumaktadır.

Üstün Başarı Raporlarla Kanıtlandı

Buff Labs Firmasının ürettiği ekran koruyucuları Türk Akreditasyon Kurumu tarafınca test edilmiş ve onaylanmıştır.

Ayrıca savunma sanayisinde önemli bir yere sahip olan Metaltek Teknoloji laboratuvarlarında gerekli dayanıklılık analizlerine ve değerlendirmelerine tabii tutularak üstün bir performansla adını duyurmayı başarmıştır.

Bu özellikleri barından bir ekran koruyucu ile iPhone 6C dâhil tüm akıllı cihaz ve tabletlerinizi olumsuz olaylara karşı koruyabilirsiniz.

Buff labs firması Apple, HTC ve Smasung gibi bir çok dev akıllı telefon üreticisinin cihazları için uygun ekran koruyucuları üretmekten ve yerel olmak üzere küresel pazarda da satış yapmaktadır.

Yapılan dayanıklılık testleri ile ilgili internette gerçek videolar bulunmaktadır. Bu testlere Buff Labs sitesinden de rahatça ulaşabilir ve ne alığınızı görebilirsiniz.

Ürünün birçok sahtesinin bulunmasına karşın Buff Labs Türkiye tüm ürünlerine seri kodu numarası yerleştirmiş ve bu sayede ürünü satın alan kullanıcıların internet adresleri vasıtasıyla ürüne orijinallik testleri yapmaları sağlanmıştır. Bu sayede satın aldığınız ürüne %100 güven duyma şansını da sizlere vermiştir.

Önümüzdeki günlerde satışa çıkacak olan iPhone 6C için bir Buff Labs Ekran koruyucusu almayı unutmayınız.

Ek Resimler

Bu içerik 22.08.2017 tarihinde yayınlandı ve toplam 1435 kez okundu.

Yorumlar (0)

Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmadı !! İlk yorum yapan siz olun.
YENİ YORUM YAP

Yorum Yap

İşlemin sonucunu giriniz.

Benzer İçerikler