Apple Watch, Samsung Reklamında!

Apple Watch, Samsung Reklamında!
Büyük firmaların ürettikleri ürünlerin reklamlarını yapmak için ünlü isimleri kullanmaları her geçen gün şahit olduğumuz bir durum. Firmalar, milyonlarca hayranı bulunan ünlülerin, kendi ürünlerini kullandığını göstererek hayranları da bu ürünleri almaya teşvik ediyorlar. Ancak bazen sonuç istenildiği gibi olmayabiliyor!

Kolunda Apple Watch, Elinde Samsung Galaxy!

Şimdi ise bu reklam girişimlerinden birinin nasıl facia ile sonuçlandığını görebiliriz. Los Angeles Clippers tarafından, takımın yıldız oyuncularından Chris Paul'un bir NBA maçı için Afrika'ya gittiğinde çekindiği bir fotoğraf paylaşıldı. Fotoğrafta Paul, kolunda bir Apple Watch ile kullandığı Samsung Galaxy akıllı telefonunu gösteriyor.

Apple Watch, Samsung Reklamında!

Samsung'un reklam amaçlı olarak bu tarz bir fotoğrafın paylaşılması içinLA Clippers ve Chris Paul ile iletişime geçtiği aşikar. Ancak eminiz ki şirketin bu reklam girişiminin bu şekilde sonuçlanacağını kimse tahmin edememiştir.

Kolundaki Apple Watch ile Samsung reklamı yapmak elbette ki absürt bir durum. Fotoğraf paylaşıldıktan sonra hızlı bir şekilde Twitter içinde de yayıldı ve fotoğraf Apple fanlarının kısa süreli eğlencesi haline geldi. Ne diyelim, umarız ki Samsung bundan sonraki reklam verme girişimlerinde daha dikkatli olur.

Ek Resimler

Bu içerik 16.08.2017 tarihinde yayınlandı ve toplam 1390 kez okundu.

Yorumlar (0)

Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmadı !! İlk yorum yapan siz olun.
YENİ YORUM YAP

Yorum Yap

İşlemin sonucunu giriniz.

Benzer İçerikler