Apple, Yeni iPhone'un En Çok Satan Telefon Olmasını Bekliyor

Wall Street Journal’da çıkan bir habere göre geçtiğimiz yıl 70 ile 80 milyon adet arasında iPhone 6 ve iPhone 6Plus gövdesi sipariş eden firma, bu yılki model için Asya’daki tedarikçilerinden 85 ile 90 milyon adet arasında gövde üretmelerini istemiş.

Yeni cihazların (6S olması beklenen yeni cihazların)sonbahar aylarında piyasada olması bekleniyor ve tasarım olarak Apple’ın tüm “S” modellerinde olduğu gibi çok büyük bir değişiklik yapması beklenmiyor olsa da dördüncü bir renk seçeneği sunabileceği söylentiler arasında (S modellerde tasarımı değiştirecek büyük hamleler yapmıyorlar ki önceki yılın cihazı popülerliğini yitirmesin. Düşünceli adamlar) Ayrıca bir başka söylenti de Apple’ın yeni ürünlerinin tamamında Force Touch özelliğini kullanacağı yönünde ki bu sayede ekran sizin dokunma şiddetinize göre tepki verebilir. (bence saatteki tema rengi değiştirmeyi falan yapması lazım artık Apple’ın telefonlarda da, azcık kişisel olsun cihaz)
Apple, Yeni iPhone'un En Çok Satan Telefon Olmasını Bekliyor

Firmanın tüm ürünlerinden daha fazla ekonomik değere sahip olan iPhone’un ekran boyutunu 4 inçten 4.7 ve 5.5 inçe çıkartması Apple’ın popülerliğini Asya pazarına, özellikle de Çin’e artırarak taşıdı ve Apple’ın akıllı telefon pazarındaki en büyük hamlesi oldu.Yine Wall Street Journal’ın haberine göre Apple, üçüncü bir tedarikçi olarak Wistron ile anlaşabilir ve ihtiyaçlarını daha hızlı şekilde karşılayabileceği söyleniyor. (bu söylentilere cevap vermemiş Apple)

Ek Resimler

Bu içerik 16.08.2017 tarihinde yayınlandı ve toplam 1464 kez okundu.

Yorumlar (0)

Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmadı !! İlk yorum yapan siz olun.
YENİ YORUM YAP

Yorum Yap

İşlemin sonucunu giriniz.

Benzer İçerikler