Apple, iPad Pro'nun Türkiye fiyatını açıkladı

iPad Pro Türkiye'de satışa sunuluyor. Apple'ın güçlü donanımıyla dikkat çeken yeni nesil tableti iPad Pro'nun çıkış tarihi ve fiyatı haberimizde

Apple, iPad Pro'nun Türkiye fiyatını açıkladı

Apple’ın eylül ayında düzenlediği etkinlikte yeni iPhone’lardan daha fazla üzerinde durduğu 12.9 inç ekranlı iPad Pronun Türkiye fiyatı ve çıkış tarihi belli oldu. Apple tarafından yayınlanan basın bültenine göre iPad Pro 11 Kasım’dan itibaren Apple Store ve  Apple.com.tr başta olmak üzere birçok perakende zinciri ve operatör kanalıyla satışa sunulacak.

Apple, iPad Pro'nun Türkiye fiyatını açıkladı

4GB RAM, 12.9 inç 2048 x 2732p çözünürlüklü ekran, Apple A9X işlemci birimi, 8MP arka kamera, 4 adet stereo hoparlör, parmak izi tarayıcısı ve 10 saat multimedya oynatım süresine sahip bir pilin eşlik ettiği iPad Pro’nun Türkiye fiyatına gelince; tabletin 32GB’lık seçeneği için 2.999 lira fiyat belirlendi. iPad Pro’nun 128 GB  Wi-Fi + Cellular (hücresel) modeli ise 4.099 liradan satışa sunulacak.

Apple, iPad Pro’ya eşlik eden Apple Pencil ve Akıllı Klavye’nin de fiyatını açıkladı. Basınca göre farklı tepki veren Apple Pencil'ın fiyatı 379 lira, Akıllı Klavye’nin fiyatı ise 649 lira olarak açıklandı.

iPad Pro’nun fiyatı hakkında ne düşünüyorsunuz?

Ek Resimler

Bu içerik 21.08.2017 tarihinde yayınlandı ve toplam 1438 kez okundu.

Yorumlar (0)

Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmadı !! İlk yorum yapan siz olun.
YENİ YORUM YAP

Yorum Yap

İşlemin sonucunu giriniz.

Benzer İçerikler