Altın renkli iPhone 6S Plus'tan ilk görüntüler

Apple’ın merakla beklenen iPhone 6S ailesine ilişkin sızıntılar devam ediyor. iPhone 6S’e ait kasa görüntülerinin ardından bu defa 5.5 inçlik iPhone 6S Plus’ın metal kasasına ait görüntüler gün yüzüne çıktı. Sızdırılan görüntüler iPhone 6S Plus’ta ufak çaplı bazı değişimlerin yaşanacağını gösteriyor.

iPhone 6S Plus'ın kasa görüntüleri

Altın renkli iPhone 6S Plus'tan ilk görüntüler
Apple, “S” kuşağı iPhone’larda, donanım tarafındaki yükseltmenin yanı sıra, bir önceki modelde kullanımı rahatsız eden tasarımsal bazı geliştirmelere de yer veriyor. Hatırlanacağı üzere iPhone 6 Plus’ta bükülme sorunu uzun bir süre gündemi meşgul etmişti. Apple söz konusu durumun bir daha yaşanmaması için dayanıklılığı artırılan daha güçlü bir metal malzemeyi iPhone 6S Plus’ta kullanacak.

Altın renkli iPhone 6S Plus'tan ilk görüntüler

iPhone 6 Plus’a göre biraz daha kalın bir kasa bulunduracak iPhone 6S Plus’ta ayrıca daha güçlü bir hoparlör kullanılacak. Hoparlör modülünü tutmak için yeni vida deliklerinin kullanılması, yeni bir hoparlörün kullanılacağı iddialarını beraberinde getiriyor. Beats Audio’nın donanım olarak iPhone 6S Plus’ta yer alması muhtemel görünüyor. iPhone 6S Plus’ta ekran boyutu ve genel kasa görünümü iPhone 6 Plus’tan pek de farklı olmayacak. Kalınlığın bir miktar artacak olmasının nedeni ise Force Touch ekran teknolojisi.
Altın renkli iPhone 6S Plus'tan ilk görüntüler

Ek Resimler

Bu içerik 16.08.2017 tarihinde yayınlandı ve toplam 3349 kez okundu.

Yorumlar (0)

Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmadı !! İlk yorum yapan siz olun.
YENİ YORUM YAP

Yorum Yap

İşlemin sonucunu giriniz.

Benzer İçerikler